DSC_0588.JPG
INDIVIDUÁLNÍ HIPOTERAPIE

V individuálních hipoterapiích pracujeme především s dětmi autistickými, hyperaktivními, s dětmi s poruchami učení, chování, s mentálním či zrakovým handicapem či s dětmi traumatizovanými nebo ve stresu. Primárně se nezabýváme výukou jízdy na koni, ale utvářením pozitivního vztahu ke zvířeti, vytváření pocitu odpovědnosti a schopnosti soustředění. Koně využíváme též jako prostředníka pro komunikaci s lidmi

Kateřina.jpg

Individuální psychoterapeutické poradenství

Párové a manželské poradenství

Doprovázení v krizových situacích

proxima.jpg

Pořádáme příměstské tábory pro skupiny dětí. Zde seznamujeme děti s chovem koní, učíme je práci a péči okolo koní a základní manipulaci se zvířetem. Hlavním bodem tábora je procházka na koních přírodou.
Pro dospělé nabízíme relaxační cvičení na koních a psychoterapeutické ježdění. Vhodné zejména pro lidi přepracované, ve stresu či po prožitém traumatu. Zároveň je zde i příležitost pro lidi, kteří mají strach z velkých zvířat, aby ho u nás odstranili. Tuto službu nabízíme samozřejmě i seniorům.

IMG_20170526_104802.jpg

Od jara do podzimu pořádáme jednodenní teambuildingové akce pro manažery a jiné týmy. Účastníci těží z kontaktu se zvířetem, zapojí se do manuální práce, posoudí, zda je opravdu svět nejhezčí z koňského hřbetu, ale především získávají hodnotnou zkušenost a zpětnou vazbu.

Akce jsou vedeny zkušenými odborníky - kouči a terapeuty. Připravený program lze přizpůsobit individuálním požadavkům.