Arwyn

*1.1.1999 je klisna plemene irský cob. Je povahou klidná, dobrosrdečná a velmi vytrvalá. Je zapsána v plemenné knize ICS.  Ája je již paní v letech, proto je do hipoterapie zařazována o něco méně, než její mladší kolegyně.

Charly

*1.1.2002 je klisna plemene irský cob. Sněhurka, jak jí říkáme, je největší oporou hiporehabilitačního ježdění, hodnější kobylku k dětem snad ani neznáme.  Stejně jako Arwyn je i ona zapsána v plemenné knize, jako elitní klisna.

Charlotte

*1.4.2007 je klisna plemene irský cob. Šája je vyrovnaná, odvážná a klidná klisna, někdy až moc. Má sklony se v práci trošku pošetřit. Je hlavním tahounem v jízdách pro dospělé mentálně hendikepované klienty. Je zapsána v plemenné knize ICS. 

Sweet Dualy 

*1.4.2013 je valach plemene American Quarter horse. Dulík je velmi inteligentní a zvídavý koník. Když nedostane práci, najde si jí sám. Ze všech našich koní je nejpružnější a nejrychlejší. Je využíván hlavně při příměstských táborech.

Tara

*27.6.2007 je kobylka křížence plemene American Quarter horse a Český teplokrevník. Tary angažmá začalo až v roce 2018, plně se však již osvědčila. Je odvážná, vnímavá a velmi hodná k dětem.

Mizen Molly Vigo

*1.1.2014 je klisna plemene irský cob. Do našeho týmu přibyla jako dar nadace Vigo a zatím se jeví, jako milá, klidná a vyrovnaná kobylka. Viguška se po jarní přípravě již plně zapojila do hipoterapií.

Robin

*8.8.1992  až † 30.1.2015 byl kříženec Huculského koně s Fjordským koněm. Robásek byl Pan Kůň, kterým to vlastně všechno začalo a po kterém se naše hipocentrum jmenuje. 

Byl naším prvním koněm, byl to ale hlavně kamarád, po kterém se nám bude vždycky stýskat...

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now